PODĄŻAJĄC
ZA POSTĘPEM

TWORZYMY
TECHNOLOGIĘ

ZAAWANSOWANYCH
I FUNKCJONALNYCH

NARZĘDZI DO
OBRÓBKI DREWNA

Misja

Jak już wspomnieliśmy, „FABA” S.A. jest przede wszystkim wiodącym producentem narzędzi wykorzystywanych w przemyśle drzewnym i meblarskim.
Dążymy do stałego poszerzania oferty naszych produktów, tak by móc zaoferować naszym klientom sprawdzone rozwiązania. Tylko połączenie wysokiej jakości produktów z technicznym doradztwem i specjalistycznym serwisem może zagwarantować naszym klientom efektywne wykorzystanie narzędzi.

W procesie produkcji wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia techniki z zakresu obróbki materiałów metalowych, ostrzy diamentowych i innych. Dzięki nowoczesnym sprawdzonym maszynom, wytwarzane przez nas narzędzia cechują się doskonałym wykonaniem, wysoką trwałością ostrza oraz rosnącym uznaniem klientów na całym świecie.

Dotychczasowe wyniki utwierdzają nas w przekonaniu o właściwym wyborze kierunku produkcji jak i właściwej strategii rynkowej „FABA” S.A. Jako największy producent narzędzi do maszynowej obróbki drewna w Polsce staramy się ciągle wzmacniać naszą pozycję na rynku europejskim. Nasze produkty znalazły odbiorców w kilkudziesięciu krajach świata. Swoje filie i Przedstawicielstwa posiadamy w takich krajach jak: Ukraina, Słowacja, Rosja, Wielkiej Brytania, Niemcy.