PODĄŻAJĄC
ZA POSTĘPEM

TWORZYMY
TECHNOLOGIĘ

ZAAWANSOWANYCH
I FUNKCJONALNYCH

NARZĘDZI DO
OBRÓBKI DREWNA

Proces produkcji

Wszystkie narzędzia „FABA” S.A. powstają obecnie w zakładzie produkcyjnym naszej firmy w Baboszewie, w którym zastosowano najbardziej nowoczesne rozwiązania technologiczne.

Zakład zajmuje powierzchnię blisko 40 tysięcy metrów kwadratowych. Wytwarzamy całą gamę narzędzi do produkcji okien i drzwi, przystosowanych do obrabiarek CNC z mocowaniem HSK, ISO i Power Lock. Oferujemy nowe rozwiązania narzędzi lutowanych, profilowych i głowic strugających z mocowaniem „hydro”. Produkujemy także piły, frezy i wiertła.

Od samego początku istnienia naszej firmy bardzo dbamy o jakość produkowanych przez nas narzędzi. Każdy etap produkcji przebiega zgodnie z certyfikowanym systemem jakości ISO 9001.

Kontrola jakości zaczyna się już na etapie projektowania, co w połączeniu z nowoczesnymi technologiami wytwórczymi pozwala na dochowanie najwyższych standardów. Dodatkowo do kontroli i pomiarów każdego wyprodukowanego narzędzia używamy nowoczesnych, sterowanych komputerowo maszyn.

Wysoka jakość i precyzja wykonania wszystkich narzędzi, wpływa na zapewnienie powtarzalnych parametrów użytkowych każdej partii produkcji.

Dysponując własną siecią wyspecjalizowanych doradców jesteśmy w stanie rozpoznać potrzeby naszych klientów i zaoferować najlepsze rozwiązania pod względem technicznym oraz ekonomicznym. To, że pracujemy zgodnie z najwyższymi na świecie normami i standardami, skłania nas do stwierdzenia: jesteśmy dumni z tego, co robimy.